jste zde: úvodní » Nabídka nemovitostí


Aktuální nabídka - reality Plzeň

zobrazuji nemovitosti 110 z 19

Foto Nemovitost Lokalita Velikost Cena
Prodej RD, 2 bytové jednotky, garáž, sklad, sklep, zahrada, zastavěná pl. 126 m2, zahrada 81 m2, Nepomucká ul., Plzeň

Prodej RD, 2 bytové jednotky, garáž, sklad, sklep, zahrada, zastavěná pl. 126 m2, zahrada 81 m2, Nepomucká ul., Plzeň

(2303) Zděný řadový dům z roku 1940 byl rekonstruován v roce 2000. Nachází se ve velmi oblíbené a vyhledávané lokalitě na Slovanech, v těsné blízkosti konečné stanice tramvaje č. 1 a přírodního parku Homolka. Na domě byla provedena výměna střešní krytiny, oprava komínů a dům byl opatřen novou fasádou. Okna směrem do ulice Nepomucká byla vyměněna za plastová. K prodeji jsou nabízeny 2 bytové jednotky, garáž, sklep, nebytový prostor a polovina zahrady (celková výměra zahrady je 162 m2). Bytová jednotka č. 1 je dispozice 1+1 o výměře 28 m2, s WC a sprchovým koutem a je umístěna v přízemí řadového domu, s okny situovanými směrem do zahrady. Velký nebytový prostor (16 m2) se nachází vedle garáže (15 m2), je odvětraný a lze jej využít jako sklad, dílnu nebo sušárnu. Bytová jednotka č. 2 dispozice 3+1 (pokoj 20,50 m2, ložnice 17,60 m2, pokoj 20 m2, kuchyně 3,6 m2, ) se nachází v 1. patře. Obě bytové jednotky mají samostatný vstup ze společné chodby. K dispozici je zahrada s ovocnými stromy a se zpevněnou plochou ze zámkové dlažby. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě, vytápění zajišťuje plynový kotel. Bytové jednotky mají vlastní elektroměry a plynoměry. K dispozici je veškerá projektová dokumentace. Dům se nachází v žádané lokalitě, v blízkosti parku Homolka, obchodů, MŠ, ZŠ, LŠU a MHD, se snadnou dostupností dálnice Praha-Rozvadov. Přízemí domu je možné využít i k podnikání (garáž, sklad) nebo lze i bytové jednotky pronajímat. Vzhledem ke své výhodné poloze je možné dům doporučit jak k bydlení, tak i k podnikatelské činnosti.

Plzeň (okr. Plzeň-město)

Koterov, ul. Nepomucká

113 m2

3 000 000 CZK (cena včetně všech poplatků spojených s prodejem domu, právního servisu a provize pro RK)

(Prodej)

detail Prodej RD, 2 bytové jednotky, garáž, sklad, sklep, zahrada, zastavěná pl. 126 m2, zahrada 81 m2, Nepomucká ul., Plzeň

Stav: Aktivní

Prodej domu s komerčními prostorami v Plzni

Prodej domu s komerčními prostorami v Plzni

(2605) Předmětem prodeje je rodinný dům s prostorami pro podnikání na hlavní třídě v Plzni. Cihlový dům se nachází nedaleko centra Plzně a v přízemí nabízí prostory pro obchod, kanceláře, služby, řemesla,... Prostory mají výlohy, vchod z ulice a sestávají ze 2 místností o rozloze 57 m2 a z vlastního sociálního zařízení. Mají vlastní vytápění, elektřinu a vodovod. Prostory nabízejí možnost rekonstrukce dle vlastních představ a potřeb. V 1. patře částečně podsklepeného domu se nachází byt 2+1 s lodžií o velikosti 85 m2. Nově je opravená střecha, okna a rozvody inženýrských sítí. V domě se nachází klimatizace. Byt také nabízí možnost rekonstrukce dle vlastních představ. V domě je možnost půdní vestavby nebo přístavby. V uzavřeném dvoře za domem se nachází příjemná okrasná zahrádka s posezením a kůlnou na nářadí. Vzhledem k umístění domu blízko centra města a k velké variabilitě rekonstrukce dle vlastních představ a potřeb tuto nabídku vřele doporučujeme.

Plzeň (okr. Plzeň-město)

Jižní Předměstí, ul. Přemyslova

142 m2

4 610 000 CZK

(Prodej)

detail Prodej domu s komerčními prostorami v Plzni

Stav: Aktivní

Prodej rodinného domu v Rokycanech

Prodej rodinného domu v Rokycanech

(2546) Předmětem prodeje je rodinný dům v Rokycanech, ve vilové čtvrti Rašínov. Částečně podsklepený dům má kuchyni, obývací pokoj, koupelnu, WC, spižírnu, chodbu a předsíň. V patře se nacházejí 3 pokojíky, malá půdička a velká terasa s krásným výhledem. Dům je v původním udržovaném stavu, a tím nabízí možnost rekonstrukce dle vlastních představ. Pozemek má rozlohu 744 m2 a nacházejí se zde okrasné keře a vzrostlé ovocné stromy. Na pozemku se nachází také kolny a skleník. Blízko domu je zastávka MHD. Centrum města je pěšky dostupné cca 15 min. Vzhledem k vyhledávané lokalitě v klidné části města a k blízké dostupnosti dálnice D5 tuto nabídku vřele doporučujeme. Při rychlém jednání je možná sleva.

Rokycany (okr. Rokycany)

Plzeňské Předměstí, ul. V Sadu

110 m2

2 249 000 CZK

(Prodej)

detail Prodej rodinného domu v Rokycanech

Stav: Aktivní

Pronájem bytu 2KK, Bolevák, Plzeň

Pronájem bytu 2KK, Bolevák, Plzeň

(2599) Nabízíme k pronájmu nový luxusní byt 2KK v Plzni. Tato novostavba se nachází u Boleveckého rybníka v klidné části města. Byt je v posledním patře s velkou terasou a výhledem na rybník. V bytě je nová kuchyňská linka se všemi spotřebiči, moderně zařízená, prostorná koupelna s vanou a WC. Plovoucí podlahy a dlažba jsou opatřeny podlahovým vytápěním. Teplá voda a topení je řešeno dálkově, elektrika se převádí na nájemce. K dispozici je sklep a soukromé garážové stání. Celý objekt je střežen kamerovým systémem. Snadno dostupná veškerá občanská vybavenost.

Plzeň (okr. Plzeň-město)

Bolevec, ul. U Velkého rybníka

68 m2

11 000 CZK

(Pronájem)

detail Pronájem bytu 2KK, Bolevák, Plzeň

Stav: Rezervace

Pronájem podkrovního bytu v Rokycanech

Pronájem podkrovního bytu v Rokycanech

(2587) Předmětem pronájmu je krásný podkrovní byt v Rokycanech, části Plzeňské předměstí. Byt se nachází v rodinném domě se společným vstupem do podkroví a přízemí, kde bydlí tříčlenná rodina s dítětem. Byt sestává z velké kuchyně, velkého pokoje, 1 menšího pokoje, chodby, šatny, sprchového koutu a samostatného WC. Byt se pronajímá zařízený. K pronájmu lze využívat i zahradu, skleník, venkovní posezení, bazén, gril, saunu, solárko, kotec pro psa. Byt je vhodný pro rodinu s dítětem, cca 10let nebo manažery. Prostory lze využívat i jako kancelář. Vzhledem ke klidné lokalitě na okraji Rokycan, veškeré občanské vybavenosti v Rokycanech a blízké dostupnosti do Plzně tuto nabídku vřele doporučujeme.

Rokycany (okr. Rokycany)

Plzeňské Předměstí, ul. Záhumenní

65 m2

15 000 CZK

(Pronájem)

detail Pronájem podkrovního bytu v Rokycanech

Stav: Aktivní

Pronájem kanceláře, 23,8 m2, 4. NP., Sady Pětatřicátníků, Plzeň

Pronájem kanceláře, 23,8 m2, 4. NP., Sady Pětatřicátníků, Plzeň

(2554-1465754307) Nabízíme k pronájmu pěknou světlou kancelář v blízkosti centra Plzně v ulici Sady Pětatřicátníků. Kancelář a všechny společné prostory jsou rekonstruovány. K dispozici je společné sociální zázemí (kuchyňka + WC na chodbě). Úklid společných prostor je zajištěn. Energie se účtují podle skutečné spotřeby. Bezplatné parkování je možné 200 m od budovy (za mostem gen. Pattona), zpoplatněné parkoviště je přímo před budovou nebo v nedávno postaveném parkovacím domě Nové divadlo 50 m od budovy. Kanceláře je nabízena bez vybavení, orientace oken je do ulice Sady Pětatřicátníků. Nájemné činí Kč 3 380,-, provize pro RK není požadována.

Plzeň (okr. Plzeň-město)

Jižní Předměstí, ul. sady Pětatřicátníků

23 m2

3 380 CZK

(Pronájem)

detail Pronájem kanceláře, 23,8 m2, 4. NP., Sady Pětatřicátníků, Plzeň

Stav: Zrealizováno

Pronájem 2 kanceláří 20 m2 a 21 m2, po rekonstrukci, 2. NP., ul Sady Pětatřicátníků, Plzeň

Pronájem 2 kanceláří 20 m2 a 21 m2, po rekonstrukci, 2. NP., ul Sady Pětatřicátníků, Plzeň

(2583-1471428662) Nabízíme k pronájmu 2 průchozí kanceláře o výměře 20 m2 a 21 m2, které se nachází v 1. patře administrativní budovy v blízkosti centra Plzně. V případě zájmu je možné odkoupit i současné vybavení kanceláří. Okna kanceláří jsou orientována do vnitrobloku, takže zde není žádný ruch z ulice. K dispozici je sociální zařízení a kuchyňka, jejíž úklid ze pravidelně zajištěn. Měsíční pronájem činí Kč 5 500. Energie se účtují měsíčně podle skutečné spotřeby. Vratná kauce a ani provize pro RK není požadována.

Plzeň (okr. Plzeň-město)

Jižní Předměstí, ul. sady Pětatřicátníků

41 m2

5 500 CZK

(Pronájem)

(ihned)

detail Pronájem 2 kanceláří 20 m2 a 21 m2, po rekonstrukci, 2. NP., ul Sady Pětatřicátníků, Plzeň

Stav: Zrealizováno

Přenechání zavedené kavárny v Plzni na náměstí

Přenechání zavedené kavárny v Plzni na náměstí

(2582) Přenechání zavedené kavárny/baru v italském stylu přímo na náměstí Plzně. Kavárna o rozloze 54m2 se nachází v pasáži České pojišťovny, která zároveň poskytuje krytou terásku. Uvedená částka zahrnuje veškeré vybavení včetně zásob, nádobí, kávovaru, lednic, vitríny na zákusky, myčky, mlýnku na kávu atd. Součástí kavárny je sklad a šatna o rozloze 20m2. Měsíční náklady jsou 15.000.-Kč nájemné, 4800.-Kč paušální služby na energie a elektřina se převádí na nájemce. Celý prostor je řešen bezbariérově včetně přizpůsobeného WC pro ZTP. Kavárna je vyhledávaná pro příjemné posezení u kávy i jako večerní bar s možností soukromých oslav. Možnost rozšíření kavárny a navýšení kapacity. Vážným zájemcům je umožněno nahlédnout do měsíčních uzávěrek pro představu výnosnosti kavárny. Celý objekt je pod dozorem hlídací služby.

Plzeň (okr. Plzeň-město)

Vnitřní Město, ul. náměstí Republiky

53 m2

350 000 CZK

(Prodej)

detail Přenechání zavedené kavárny v Plzni na náměstí

Stav: Aktivní

Prodej bytu 4+1 s lodžií, Plzeň Lobzy

Prodej bytu 4+1 s lodžií, Plzeň Lobzy

(2580) Prodej bytu 4+1 s lodžií v Polední ulici, Plzeň - Lobzy. Byt se nachází v prvním patře domu umístěném v klidné ulici. Byt po celkové modernizaci je velmi vkusně upravený. Lodžie je zasklená a k bytu patří ještě komora v mezipatře domu. Zastávka trolejbusu se nachází cca 50 m od domu, autobusová zastávka cca 250 m. Před domem je mateřská školka, škola a veškerá další občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Plzeň (okr. Plzeň-město)

Lobzy, ul. Polední

77 m2

2 660 000 CZK

(Prodej)

detail Prodej bytu 4+1 s lodžií, Plzeň Lobzy

Stav: Aktivní

Prodej bytu 2+1, Plzeň - Doubravka

Prodej bytu 2+1, Plzeň - Doubravka

(2570-1468321206) Nabízíme k prodeji pěkný byt 2+1 o rozloze 50 m2v žádané lokalitě Plzeň - Doubravka, Masarykova ulice. Nachází v 1. nadzemním podlaží nepodsklepeného panelového domu po kompletní revitalizaci, tj. zateplení, plastová okna a nový výtah. Byt prošel částečnou rekonstrukcí, sestává ze dvou pokojů, kuchyně, prostorné chodby, koupelny se sprchovým koutem a WC. V pokojích jsou na podlaze parkety, v kuchyni lino. Topení a teplá voda je řešena dálkově. Součástí bytu je 1 komora v patře a 1 velký zamykací box u hlavního vchodu.Tento byt nabízí klidné a pohodlné bydlení s výhledem do okolní zeleně s dětským hřištěm, přímo před domem je zastávka MHD a v bezprostřední blízkosti je veškerá občanská vybavenost - obchody, škola, lékař. Nízké měsíční náklady a klidná lokalita je ideálním bydlením.

Plzeň (okr. Plzeň-město)

Doubravka, ul. Masarykova

50 m2

1 650 000 CZK

(Prodej)

detail Prodej bytu 2+1, Plzeň - Doubravka

Stav: Zrealizováno


Nenašli jste Vaši vysněnou nemovitost mezi "Reality Plzeň"? Kontaktujte našeho makléře.

[Přeskočit navigaci]

Nabídka nemovitostí

Výběr dle kraje

Výběr dle okresu

Výběr dle města

Typ transakce

Obsahuje

např. kód nabídky: 542

| zobraz celou nabídku